Szukając cudu. Adwent z Edycją Świętego Pawła

Szukając cudu. Adwent z Edycją Świętego Pawła

szukając cudu

Adwent to szczególny okres w roku – radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Aby ponownie odkryć jego sens, wybierzmy się w podróż #szukająccudu. Wspólnie odkryjmy piękno i głęboki duchowy wymiar Adwentu.
Warto przygotować się do świąt. A udział w akcji #szukająccudu pomoże w przedświątecznej bieganinie nie zgubić sensu wyczekiwania na Jezusa. Rozbudźmy chęć świętowania, głębokiej radości, spotkania i modlitwy. Owocnie i głęboko przeżyjmy Adwent w naszych sercach.
Weź udział w wyzwaniach, które mogą pomóc rozwinąć Twoją wiarę, przybliżyć do Boga oraz owocnie przeżyć ten czas z Edycją Świętego Pawła.
Codziennie, od 27 listopada zapraszamy Cię na nasze kanały w social mediach, gdzie spotkasz się z Księżmi Paulistami i ich współpracownikami. Wyruszysz z nami w podróż, podczas której wspólnie będziemy oczekiwać na cud Bożego Narodzenia. A otwierając okienka w kalendarzu adwentowym, codziennie będziemy o krok bliżej do spotkania z Nowo narodzonym Mesjaszem, odkrywając kolejny cud Betlejemskiej Nocy w naszej codzienności .
W jaki sposób? Przekonaj się o tym sam!
https://szukajaccudu.com