Jesteśmy partnerem Karty Dużej Rodziny

Jesteśmy partnerem Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Miło nam poinformować, że nasze wydawnictwo z dniem 1 maja 2018 roku przystąpiło do programu rabatów w ramach Karty Dużej Rodziny. W programie partycypuje już ponad trzy tysiące firm w całej Polsce, tym bardziej jest nam miło, że dołączyliśmy do tej grupy.

Karta Dużej Rodziny w Księgarniach św. Pawła

Zapraszamy rodziny wielodzietne do naszych księgarń stacjonarnych, zlokalizowanych w Częstochowie, Katowicach, Lublinie, Wrocławiu i Rzeszowie! Z myślą o rodzinach 3+ na całą ofertę przygotowaliśmy zniżkę w wysokości minus 10%, za wyjątkiem artykułów będących w promocji lub na wyprzedaży.

Gama produktów oferowanych w naszych księgarniach jest naprawdę szeroka. To książki, audiobooki, płyty z muzyką czy wartościowymi filmami, dewocjonalia etc. U nas znajdzie coś dla siebie czytelnik w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Pasjonat biografii i świadectw, psychologii, liturgiki i różnych dziedzin teologii. Poszukujący modlitewnych rozważań, ale i kochający dobre, z pozytywnym przesłaniem, obyczajowe powieści. Nie brakuje oferty skierowanej bezpośrednio do dzieci i młodzieży oraz książeczek prezentowych na różne okazje, jak ślub, Pierwsza Komunia Święta czy chrzest.

Oferujemy szeroki wachlarz wydań Pisma Świętego w różnych formatach, w najnowszym przekładzie opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Tą działalnością szczególnie się szczycimy i z niej jesteśmy znani. Tak jak zresztą z cieszących oko, wydawanych z ogromną starannością i w różnych formatach kalendarzy i terminarzy.

Oprócz publikacji stricte Edycji Świętego Pawła naszym klientom proponujemy też wartościową lekturę innych wydawnictw.

Zapraszamy do nas, nie zawiedziecie się!