Spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem w Częstochowie i w Rzeszowie

Spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem w Częstochowie i w Rzeszowie

Drodzy Miłośnicy twórczości ks. Arkadiusza Paśnika!
Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że w lutym aż dwukrotnie – 7 i 21, w Częstochowie i Rzeszowie, będziemy gościć naszego bestsellerowego autora – ks. Arkadiusza Paśnika.

Oba spotkania autorskie przebiegać będą pod hasłem: „Życie – ikona pisana ludzkimi historiami”.

Pierwsze – 7 lutego – w Częstochowie będzie miało miejsce w Sali Muzyczno-Teatralnej „Zygmunt” przy ul. Krakowskiej. Poprzedzi je Msza św. w kościele św. Zygmunta o godz. 18.00, a po niej, o 19.00 – spotkanie. W trakcie eventu skupimy się na twórczości ks. Paśnika z naciskiem na najnowszą publikację pt. „Życie”. Wydarzenie uświetni występ Agnieszki Fiuk, utalentowanej wokalistki, pianistki, organistki, kompozytorki. Organizatorem tego spotkania jest zaprzyjaźnione z nami Radio Fiat, a my – Edycja z ogromną radością włączamy się tę wspaniałą inicjatywę.

Drugie, w Rzeszowie21 lutego, odbędzie się w księgarni stacjonarnej Edycji Świętego Pawła przy ul. Jagiellońskiej 1 w dwóch turach: o godz. 14.00 oraz o godz. 18.00.

Spotkanie o godz. 14.00 skupione będzie wokół bestsellerowej „Obietnicy” i losów polskich zesłańców, natomiast to o 18.00 – poświęcone będzie pozostałym tytułom ks. Paśnika oraz promocji najnowszej książki „Życie”. Patronat nad tymi spotkaniami objął rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej.

Podczas spotkań, zarówno w Częstochowie, jak i Rzeszowie, przewidzieliśmy możliwość zakupu pozycji firmowanych nazwiskiem ks. Paśnika z 20-procentowym rabatem.

Zakładkę-kupon rabatowy można otrzymać w naszych księgarniach stacjonarnych w Częstochowie i Rzeszowie, przy czym miło nam podkreślić, że z kuponem wiąże się mała niespodzianka, z której, mamy nadzieję, zechcą Państwo skorzystać.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Edycji Świętego Pawła