Zapraszamy na koncert w Częstochowie

Zapraszamy na koncert w Częstochowie

Koncert 77FM
Razem z zespołem 77fm i Radiem Fiat zapraszamy na otwarty, niebiletowany koncert promujący pierwszy, autorski longplay grupy, zatytułowany „W Tobie moc”. Odbędzie się on 25 listopada o godz. 18.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie.

77fm to wywodzący się z Częstochowy zespół ewangelizacyjny, świeżo po debiucie fonograficznym. Płyta ukazała się nakładem Edycji Świętego Pawła i jest dedykowana wszystkim, którzy czują się słabi, którym momentami brakuje mocy i potrzebują wsparcia. Utwory, pełne pasji i energii, odnoszą się do Największej Miłości – Boga i dają możliwość osobistego z Nim spotkania.

Koncert 77FM koncert

Teksty utworów „napisała” Biblia, ale również życie, dlatego tak dobrze oddają one ludzką egzystencję, która jest i radością, i refleksją, i tęsknotą za Bogiem. Muzycznie natomiast mamy tu pełen gatunkowy przekrój – od tanecznego latino po kojące ballady, a każdy z 14 utworów spełnia swoje zasadnicze założenie: jest przekaźnikiem Bożej Miłości.

I nie inaczej będzie na koncercie! To wyjątkowe wydarzenie obfitować będzie w moc wrażeń i niespodzianek muzycznych, ale przede wszystkim pozwoli Ci doświadczyć mocy Bożej.

Przyjdź, zobacz, posłuchaj, daj się dotknąć.

Zapraszamy – To będzie mocne doświadczenie!