Zapraszamy czytelników z zachodniej Polski

Zapraszamy czytelników z zachodniej Polski

Targi we Wrocławiu
Po Krakowie i Lublinie zapraszamy naszych czytelników i sympatyków z zachodniej Polski do Wrocławia. Tam w najbliższy czwartek 29 listopada rusza 27. edycja Targów Dobrych Książek, która potrwa do niedzieli 2 grudnia. Znajdziecie nas na stoisku o numerze 01.

Największe w mieście święto książek tradycyjnie ma miejsce w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. W tym roku zaprezentuje się ponad 160 wystawców. Jest więc w czym wybierać. Warto odnotować, że po raz pierwszy w 26-letniej historii impreza będzie mieć gościa honorowego – Węgry. To znakomita okazja, by bliżej poznać węgierskich pisarzy oraz ich twórczość.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wrocławskie targi, odbywające się pod koniec roku kalendarzowego, stanowią swoiste podsumowanie roku literackiego w Polsce. Oprócz bogatej oferty książkowej targom towarzyszą liczne imprezy i wydarzenia okolicznościowe. Jeśli chodzi o nasze wydawnictwo – Edycję Świętego Pawła, gwarantujemy, że nasza oferta jest na tyle szeroka i uniwersalna, że każdy z odwiedzających znajdzie pozycję, która przypadnie mu do gustu. A warto. Tradycyjnie specjalnie dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy rabat na całą ofertę targową w wysokości 25 procent. Ta informacja z pewnością ucieszy tych z naszych czytelników, którzy przymierzają się do kupna prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych.

I tak znajdziecie u nas m.in. sporo dobrej beletrystyki, by z autorów wymienić ks. Arkadiusza Paśnika („Obietnica”, „Znamię”, „Dar”, „Lęk”, „Miłość”), Shannon Dittemore („Oczy anioła”, „Złamane skrzydła”) czy Giennadija Lewickiego („Tajemnica Piłata”, „Skarb templariuszy”). Wśród nowości z oferty tzw. prezentowej polecamy cieszący się niesłabnącym powodzeniem zbiór naszych codzienników na biurko. Szczególnie nasze nowości „Biblię dla kobiet na każdy dzień roku” oraz „Biblię dla mężczyzn na każdy dzień roku”. To codzienniki, jakich jeszcze nie było. Jeden zawierający wybór cytatów biblijnych z myślą o kobietach, ich wrażliwości, percepcji oraz potrzebach emocjonalnych i duchowych. Drugi stworzony z myślą o mężczyznach poszukujących, ceniących sobie dobre rady i wskazówki, rozważnych i kierujących się w życiu Bożym słowem i mądrością z niego płynącą.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najwdzięczniejszych – najmłodszych czytelnikach. Dla nich rekomendujemy liczne kolorowanki, które pozwolą im twórczo spędzić czas, będą też doskonałym uzupełnieniem wychowania religijnego. No i absolutny „top of the top” – książeczkę obrazkową pt. „Bohaterowie Biblii”, która z pewnością podbije serca i dzieci, i ich rodziców. Jest bowiem szczególna. Historie biblijnych bohaterów: Noego, Mojżesza, Dawida, królowej Estery, Maryi i Józefa, Jezusa, ubogiej wdowy oraz Pawła Apostoła są tu opowiedziane niestandardowo: poprzez barwne ilustracje z mnóstwem szczegółów. Bo to obrazy pełnią tu rolę nadrzędną. Krótki tekst je jedynie dopełnia.

To oczywiście tylko wycinek naszych najnowszych propozycji. Ponadto w asortymencie mamy: książki, albumy, e-booki, audiobooki, karnety, kartki, kalendarze, terminarze, płyty… Przy tej okazji szczególnie polecamy płyty „Jasność narodzenia”, którą swym nazwiskiem firmuje Ernest Bryll, oraz „Pieczęć” Antoniny Krzysztoń i Andrzeja Jagodzińskiego. Oraz – czym się chlubimy – różnego formatu i oprawy wydania Pisma Świętego z komentarzem, opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła (najnowszy przekład z języków oryginalnych).

Godziny otwarcia
29 listopada (czwartek) 12.00-19.00
30 listopada (piątek) 11.00-20.00
1 grudnia (sobota) 11.00-20.00
2 grudnia (niedziela) 11.00-17.00