Ewangelia 2019 – Droga, Prawda i Życie

Ewangelia 2019 – Droga, Prawda i Życie

Ewangelia 2019 Droga, Prawda i Życie

Słowo na każdy dzień. Ewangelia – Droga, Prawda i Życie to niekwestionowany numer jeden wśród pozycji wydawanych przez Edycję Świętego Pawła. Od lat cieszy się zasłużonym uznaniem kilkudziesięciu tysięcy odbiorców. Tegoroczny nakład to już 10. edycja tej pozycji.

Ewangelia 2019 to propozycja dla tych, którzy chcą zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia. I pragną robić to świadomie, systematycznie, zgodnie z rytmem roku liturgicznego. A tym samym chcą pełniej poznać Chrystusa i Jego naukę, znaleźć inspirację do przemiany własnego życia oraz wzbudzić w sobie tak potrzebną w takich razach refleksję.

Ewangelia. Słowo na każdy dzień

Publikacja, podobnie jak poprzednie, jest ułożona według czytelnego dla każdego schematu. Zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2019 r. oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień, rozważanie słowa Bożego w kontekście naszej codzienności, krótką modlitwę, inspirowaną słowem Bożym, a także informacje o świętach i uroczystościach kościelnych oraz o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych.
Warto odnotować, że w dodatku, na końcu książki, można znaleźć modlitwy i nabożeństwa, na przykład Litanię loretańską, tekst Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny czy Gorzkie żale. Nie zabrakło też lubianej przez tak wielu chrześcijan Komplety.
A wszystko z myślą o wierzących, a także niewierzących na dobry początek…

Ewangelia 2019 jest dostępna w czterech rodzajach. Nowością jest duży format, który w tym roku został wydany również w twardej oprawie, z praktycznym zapięciem na gumkę.
Jak co roku książka ta jest dostępna w sprzedaży od połowy lipca.

Ze swej strony serdecznie zapraszamy do o kontaktu z Bożym słowem za pośrednictwem wyjątkowej publikacji, jaką jest Ewangelia – Droga, Prawda i Życie. To wysiłek, który co prawda wymaga trudu, a zarazem otwartości ze strony człowieka, ale się opłaca i z pewnością zaprocentuje w naszym życiu osobistym uświęceniem. Potwierdzają to ci z nas, którzy rokrocznie sięgają po tę właśnie pozycję i już nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez niej. Poza tym – i to również trzeba podkreślić – to doskonała alternatywa dla tych z nas, którzy z różnych względów nie mają możliwości codziennego spotkania ze słowem Bożym podczas Eucharystii. A więc do dzieła, w górę serca!

Ewangelia 2019 bestsellerEwangelia 2019

mały format: 10,2 x 14,4 cm
duży format: 14,5 x 20,5 cm
strony: 272
oprawa: broszurowa/twarda

Edycja Świętego Pawła 2018