Księgarnia Świętego Pawła w Rzeszowie już otwarta!

Księgarnia Świętego Pawła w Rzeszowie już otwarta!

Księgarnia w Rzeszowie

Miło nam poinformować, że od 28 sierpnia 2018 r. na stałe zawitaliśmy do Rzeszowa. To już kolejna po Częstochowie, Katowicach, Kielcach, Lublinie oraz Wrocławiu księgarnia stacjonarna Edycji Świętego Pawła. Czekamy na was przy ul. Jagiellońskiej 1.

Księgarnia Świętego Pawła w Rzeszowie

W naszym punkcie znajdziecie wydawnictwa firmowane logo Edycji Świętego Pawła oraz liczne dewocjonalia. Wśród nich książki skierowane do ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach: teologicznych, psychologicznych, duchowych. Zapewniamy, że z pustymi rękami nie wyjdą od nas pasjonaci biografii, świadectw, a nawet zaczytujący się w powieściach obyczajowych – ale zawsze z pozytywnym, dającym nadzieję przesłaniem. Wszak jesteśmy wydawnictwem katolickim i jasne jest dla nas, że słowo drukowane to dziś nowa forma ewangelizacji.

Oczywiście, nie może u nas zabraknąć Pisma Świętego w różnych formatach, w najnowszym – co warto podkreślić – przekładzie opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. A także bogatej oferty prezentowej na różne okazje, by wymienić ślub, chrzest czy Pierwszą Komunię Świętą. Licznych audiobooków, e-booków czy płyt z muzyką etc. Czy tak poszukiwanych przez naszych odbiorców i od lat cieszących się niesłabnącym powodzeniem kalendarzy i terminarzy w różnych oprawach i formatach, tak by każdy znalazł taki, który będzie najlepiej dostosowany do jego potrzeb.

Ostatnio naszą ofertę handlową wzbogaciliśmy o modne gadżety, udowadniając, że jesteśmy na czasie, za pan brat z najnowszymi trendami na rynku. Stąd znajdziecie u nas śliczne, a przy tym nieszablonowe kubki ze specjalnymi dedykacjami na nich umieszczonymi oraz tak ostatnio popularne bawełniane torby ekologiczne, np. na zakupy, z hasłami, które pozwolą wam wyrazić swoje „ja”, a także wyróżnią was w tłumie. A to tylko wycinek szerokiej gamy naszych produktów…

Spotkajmy się przy ul. Jagiellońskiej 1! Na dobry początek przygotowaliśmy liczne rabaty i promocje. Będzie nam niezmiernie miło gościć was w naszej nowej księgarni niemal w samym centrum Rzeszowa.

Księgarnia Świętego Pawła

Rzeszów, ul. Jagiellońska 1
tel. (17) 850 81 16; 722 291 219
e-mail: ksiegarniarzeszow@edycja.com.pl