Targi SACROEXPO już niebawem

Targi SACROEXPO już niebawem

Targi Sacroexpo 2018
Już niebawem w Kielcach ruszają Targi SACROEXPO – największe wydarzenie w branży sakralnej w Europie. Tegoroczna, 19. edycja będzie miała miejsce w dniach 11-13 czerwca.
Targi Sacroexpo 2018
aktualnosc

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO to impreza, na której nie może zabraknąć liczących się firm i instytucji powiązanych z szeroko pojętą branżą sakralną z Polski i świata. Na różnych płaszczyznach i poziomach. Od firm związanych z budownictwem sakralnym, specjalizujących się w architekturze i rewitalizacji nekropolii oraz konserwacji zabytkowych świątyń. Nie zabraknie firm związanych z produkcją dewocjonaliów, branżą muzyczną – zaprezentują się m.in. producenci organów, liturgiczną. Swoją ofertę przedstawią twórcy szat i naczyń liturgicznych oraz wydawniczą – wydawnictwa katolickie jak co roku stawią się w komplecie. Wśród licznych wystawców nie może zabraknąć stoiska Edycji Świętego Pawła. Serdecznie zapraszamy na targi Sacroexpo 2018 – stoisko E-82.

Nasze wydawnictwo – tradycyjnie – zaprezentuje nowości wydawnicze, skierowane do ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Książki teologiczne, psychologiczne, duchowość, biografie, świadectwa. Nawet publikacje dla zaczytujących się w powieściach – ale zawsze z pozytywnym, dającym nadzieję przesłaniem. Nie zabraknie Pisma Świętego w różnych formatach. W najnowszym – co warto podkreślić – przekładzie opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. A także bogatej oferty prezentowej na różne okazje, by wymienić ślub, chrzest czy Pierwszą Komunię Świętą. Licznych audiobooków, e-booków czy płyt z muzyką etc.

Dość dodać, że kielecką wystawę co roku odwiedza ponad pięć tysięcy gości, a sama powierzchnia wystawowa wynosi 16 tysięcy metrów kwadratowych.

Podczas ubiegłorocznej edycji swoją ofertę przedstawiło ponad 280 wystawców z 13 krajów całego świata: Polski, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Ukrainy, Węgier, Włoch, Hiszpanii, Rosji, Niemiec, Macedonii, Grecji, Portugalii i Słowacji. Nie inaczej będzie i w tym roku.

SACROEXPO to z jednej strony wydarzenie komercyjne, z drugiej – kulturalne. Oprócz możliwości zapoznania się z asortymentem wystawców zwiedzający będą mieć okazję uczestniczenia w organizowanych w czasie trwania targów konferencjach z udziałem liczących się osobistości świata nauki. Nie zabraknie też licznych imprez towarzyszących jak wystawy, koncerty czy spotkania z autorami.

Miejsce wystawy: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1.
Godziny otwarcia: 11-12 czerwca 9-17, 13 czerwca: 9-16.
Wstęp bezpłatny.