Spotkanie z dr Wandą Półtawską w Warszawie

Spotkanie z dr Wandą Półtawską w Warszawie

W najbliższą środę 23 maja o godz. 18. 30 w Sali Prowincjalskiej w krużgankach klasztoru Ojców Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie odbędzie się spotkanie z dr Wandą Półtawską. Marką samą sobie, nestorką polskiego ruchu pro-life, inicjatorką „Deklaracji wiary”, przyjaciółką św. Jana Pawła II.

Wanda Półtawska Genealogia divina

To niecodzienna możliwość stanięcia twarzą w twarz z wyjątkową kobietą, wierną swoim przekonaniom, bezkompromisową, a zarazem autentyczną w tym, co głosi przez całe swe życie.
Pani Doktor przedstawi swą nową książkę pt. „Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka”, w której porusza współczesne problemy etyczno-moralne, bezceremonialnie – jak to ma w zwyczaju – je obnażając.
Spotkanie, które poprzedzi Msza św. o godz. 18.00, będzie miało charakter otwarty, a poprowadzi je dominikanin o. Stanisław Tasiemski.

Muzycznym dopełnieniem wieczoru będzie minirecital Kuby Kornackiego, który zaprezentuje utwory z najnowszego, autorskiego projektu pt. „Trzy sny”.
W trakcie będzie można zakupić inne książki dr Półtawskiej, wydane nakładem Edycji Świętego Pawła. Warto przypomnieć, że decyzją dr Półtawskiej jesteśmy jej jedynym wydawcą.

Zapraszamy serdecznie.