Zapraszamy na spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem

Zapraszamy na spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem

ks. Arkadiusz Paśnik
Mieszkańcy Częstochowy i okolic! Miło nam poinformować, że już niebawem, bo 19 listopada, odbędzie się długo wyczekiwane spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem, autorem naszego bestsellera pt. „Obietnica” oraz takich tytułów, jak „Znamię”, „Lęk” i „Dar”, a także najnowszej publikacji, zatytułowanej „Miłość”.

spotkanie z Paśnikiem Częstochowa

Gość spotkania – ks. Arkadiusz Paśnik to proboszcz lubelskiej parafii pw. św. Michała Archanioła, niezwykły kapłan i utalentowany pisarz. W twórczości bazuje na prawdziwych doświadczeniach swojej rodziny oraz ludzi, których spotyka w trakcie kapłańskiej posługi. I to właśnie w prawdzie z nich płynącej, szczerości, nieukrywaniu niewygodnych, najbardziej intymnych faktów tkwi sukces tytułów firmowanych jego nazwiskiem. Co ważne w jego publikacjach – mimo przemycania elementów duchowych – nie ma niepotrzebnego taniego moralizatorstwa i kaznodziejstwa. Za to są uniwersalizm i prawda oraz hołd złożony Panu Bogu, który rysuje ścieżki naszego życia.

Spotkanie autorskie pod wymownym tytułem „Kochaj, by naprawdę żyć” odbędzie się 19 listopada (poniedziałek) o godz. 18.0 w Auli Radia Fiat przy ul. Ogrodowej 24/44 w Częstochowie (wjazd od ul. Piotrkowskiej).

To okazja do wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu o charakterze kulturalnym oraz poznania autora, znanego dotychczas jedynie z kart książek. To także możliwość wysłuchania fragmentów jego najnowszej książki, zadania pytań, osobistej rozmowy z kapłanem, jak również zakupu wydawnictw w promocyjnej cenie i zdobycia autografu.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Was na tym wyjątkowym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy w imieniu Wydawnictwa, Radia Fiat oraz Stowarzyszenia na Fali!

ks. Arkadiusz Paśnik,
kapłan archidiecezji lubelskiej (święcenia przyjął w 1995 r.), proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Lublinie. Autor opublikowanych przez Edycję Świętego Pawła książek: „Obietnica”, „Znamię”, „Dar”, Lęk”, rozważań tylko dla mężczyzn pt. „Różaniec dla dwojga. Taki jak Ty” oraz najnowszej, zatytułowanej „Miłość”. Ksiądz, który nie potrafi przejść obojętnie wobec cierpienia i zagubienia moralnego innych, któremu wiele osób zawdzięcza pomoc duchową i wsparcie. Niezwykła wrażliwość ludzka i kapłańska ks. Arkadiusza oraz specjalizacja z profilaktyki i terapii uzależnień przekładają się na jego pracę duszpasterską oraz twórczość literacką.