22. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie tuż-tuż

22. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie tuż-tuż

22. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie
22. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie
Tegoroczna, 22. edycja Targów Wydawców Katolickich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim będzie miała miejsce w dniach 19-21 listopada. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z ofertą szeroko rozumianej literatury religijnej.

Jak co roku organizatorzy targów – Stowarzyszenie Wydawców Katolickich oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zapraszają na parter Kolegium Jana Pawła II w godz. 9.00-18.00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Bogata oferta

Wśród grona wystawców nie może zabraknąć Edycji Świętego Pawła. Znajdziecie nas na stoisku nr 6, a na nim: Pisma Święte w różnych formatach i oprawach, książki lubelskiego kapłana ks. Arkadiusza Paśnika, w tym pachnącą jeszcze farbą drukarską najnowszą publikację pt. „Życie”, nasze autorskie codzienniki, bestsellerową „Ewangelię 2020. Droga, Prawda i Życie” etc.  Wśród nowości polecamy takie tytuły, jak: „Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy”, „Dziadek Franek”, „Święty doktor”, „To nadal ja”. Nie zabraknie karnetów bożonarodzeniowych i bogatej oferty dziecięcej – szczególnie Waszej uwadze rekomendujemy najnowsze kolorowanki z Bombikiem, zatytułowane „Spotkanie z Bambidu” i „Wyprawa na Smoczą Górę”, oraz wydawnictwa związane z Bożym Narodzeniem. Oczywiście, nie zabraknie licznych audiobooków i gadżetów, jak torby czy kubki.

Spotkanie autorskie

Dla fanów twórczości ks. Arkadiusza Paśnika przygotowaliśmy niespodziankę. Z okazji targów spotka się on z nimi w środę 20 listopada. Początek spotkania o godz. 16 w Starej Auli KUL GG-47 – w Gmachu Głównym na parterze. Okazją jest promocja najnowszej książki pt. „Życie”. Ludzkie historie uchwycone mistrzowsko w tej książce przez autora i zatrzymane w kadrze to zarazem zaproszenie czytelnika w niezwykłą podróż. Wymagającą, pełną wybojów i zakrętów, ale niezwykle prawdziwą, szczerą i zachwycającą wielobarwnością odczuć i emocji. Pełną znaków zapytania, a zarazem nasuwających się wprost odpowiedzi, chociaż zagubionych w pędzie codzienności. Pokazującą, na czym polega istota życia, jak żyć, kim jest człowiek. Książka ta to doskonała lektura dla wszystkich stawiających pytania i poszukujących Prawdy.

Tradycyjnie specjalnie dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy rabat na całą ofertę targową w wysokości 20 procent. Zapraszamy!

 

 

 

.