SACROEXPO KIELCE 2020

SACROEXPO KIELCE 2020

 

To już XXI odsłona Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. W związku z sytuacją na świecie, wydarzenie odbywa się w zmienionym terminie: 28-30.09.2020 (poniedziałek – środa). Niezmiennie jednak jest to święto branży sakralnej, w którym bierze udział ponad 120 wystawców, w tym Edycja Świętego Pawła. Znajdziecie nas na stoisku E-19.

Oferta wystawców jest bardzo szeroka – goście odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującym w sztuce sakralnej i dewocjonaliach, nowymi technologiami w budownictwie sakralnym i konserwatorstwie. Na stoiskach pojawią się naczynia i szaty liturgiczne, konfesjonały, organy, misternie wykonane ikony, święte obrazki i różańce wykonane z drewna egzotycznego, kryształów czy kamieni szlachetnych. Na specjalną uwagę zasługują wykonane z niezwykłą precyzją, monumentalne witraże oszałamiające soczystymi barwami i różnorodnością motywów.

Swoją ofertę zaprezentują również wydawnictwa katolickie. Na stoisku Edycji Świętego Pawła, E-19, nie zabraknie kalendarzy, terminarzy, wydawnictw katechetycznych, a przede wszystkim nie zabraknie tego, co najważniejsze – Słowa Bożego. Biblie i Pisma Święte, w nowym przekładzie opracowanym z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła przez zespół Biblistów Polskich, znajdziecie Państwo w różnych formatach i szacie wydawniczej. Zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska, w godzinach otwarcia targów:

28 IX 2020 (poniedziałek) – 09:00 – 17:00

29 IX 2020 (wtorek)   09:00 – 17:00

30 IX 2020 (środa) – 09:00 – 16:00

 

Miejsce wystawy: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1.

Wstęp na targi jest bezpłatny.