Głosuj na folkową płytę roku!

Głosuj na folkową płytę roku!

Kochani fani muzyki folkowej i nie tylko! Trwa internetowy plebiscyt na folkową płytę roku „Wirtualne gęśle”. Wśród kandydatów znajduje się wydana przez Edycję Świętego Pawła płyta „Ernest Bryll. Jasność Narodzenia”. Wydawnictwo wyjątkowe i warte zauważenia. Swoje głosy możecie oddać na stronie www.gesle.folk.pl. Rywalizacja jest zacięta, liczy się każdy głos. Serdecznie zachęcamy, wesprzyjcie tę muzyczno-kulturalną inicjatywę.

„Jasność Narodzenia” to płyta, która głębiej pozwala wejść w magiczny klimat Bożego Narodzenia. I choć stworzona z myślą o tym właśnie czasie, jak najbardziej jest do słuchania przez cały rok. Pełna subtelnych melodii i zdecydowanej harmonii muzyka skomponowana przez Mirosława Kowalika, Andrzeja Polaka i Jana Trebunię-Tutkę, połączona z przemyślanymi tekstami Ernesta Brylla, który trafnie odsłania słabości ludzkiego istnienia, zmusza do refleksji i tak potrzebnego w dzisiejszym świecie oddechu.
Na płycie usłyszymy znakomitych artystów: Krystynę Prońko, Annę Rusowicz, Annę Trebunię-Wyrostek, Ernesta Brylla, Jerzego Trelę, Andrzeja Polaka i Jana Trebunię-Tutkę z zespołem.
To nie pierwsza wyróżnienie tej wyjątkowej na polskim rynku produkcji. Z tej okazji warto przypomnieć, że „Jasność Narodzenia” otrzymała też nominację do nagrody muzycznej polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk 2019 w kategorii Album Roku Folk/Muzyka Świata.

Głosuj na płytę "Ernest Bryll. Jasność Narodzenia" w plebiscycie na folkową płytę roku!